Dětské pořady Jiřího Bílého v M-klubu

22.08.2017 15:05

JIŘÍ BÍLÝ: PROJDEME SE PO ZOO

Termín: 28.11. 2017 9:00 nebo 10:30 (pro družinu 14:00)

Délka programu:  cca 45min

Pořad je vhodný:  pro MŠ, ZŠ (první nebo druhá třída)

Počet dětí na jedno představení:   max. 60

Cena: 35,- Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout hudebně komponovaný písničkový pořad s živým papouškem a kytarovým doprovodem o zvířátkách, určený dětem MŠ a mladšího školního věku. Děti se dozví o dobrodružství a putování se zvířecími kamarády, které papoušek potkal na výletní lodi. Hravou formou se po celou dobu aktivně zapojují, naučí se spolu s autorem zpívat nové písničky o zvířátkách, zatančí si, zkouší hádat zvířátka podle fotografií a po hmatu, jsou pro ně připraveny omalovánky k programu a dozví se také zajímavosti ze života zvířat. Jazyk písniček je dětem blízký a snadno zapamatovatelný, přesto inteligentní, s přiměřenou dávkou humoru, nenápadně vypointovaný v poučení či příměr.

 

Autorem představení a všech skladeb je písničkář Jiří Bílý (CD Neptej se (2000), Na tělech ryb (2007), Projdeme se po ZOO (2009), Až bude po boji (2014) ) , absolvent Střední pedagogické školy v Litomyšli a pražské Konzervatoře J. Ježka - obory zpěv (u prof. Pařízkové) a textař-scenárista (u pana Z. Borovce). V Praze také Jiří Bílý trvale žije a tvoří.

Průvodcem programu je kromě autora i živý ochočený papoušek.

 

 

 

JIŘÍ BÍLÝ: LETEM SVĚTEM

Termín:  28.11. 2017 9:00 nebo 10:30 (pro družinu 14:00)

Délka programu:  cca 45min

Pořad je vhodný:  pro MŠ, ZŠ (první nebo druhá třída)

Počet dětí na jedno představení:   max. 60

Cena: 35,- Kč

 

Dovolujeme si Vám nabídnout nový hudebně komponovaný písničkový pořad Jiřího Bílého, s živým kytarovým doprovodem, který volně navazuje na oblíbený program "Projdeme se po ZOO". Děti s autorem tentokrát procestují různé kouty světa a potkají na své cestě kamarády z cizích zemí, procvičí si své znalosti při poznávání nahraných zvuků zajímavých zvířat nebo se na chvíli stanou eskymákem či indiánem a po celou dobu se do programu aktivně zapojují.
V tomto projektu se autor zaměřuje na multikulturní výchovu a seznamuje děti interaktivní formou s jinými kulturami a jejich zvyklostmi, je tedy i vhodným doplňkem rámcových vzdělávacích programů. Hudba i texty, stejně jako námět a scénář, pochází opět z autorovy dílny a skladby v sobě nesou nezaměnitelnou melodiku, inteligentní humor, nenápadnou pointu i zasněnou poezii, tolik typické atributy v tvorbě Jiřího Bílého.

Autorem představení a všech skladeb je písničkář Jiří Bílý (CD Neptej se (2000), Na tělech ryb (2007), Projdeme se po ZOO (2009), Až bude po boji (2014) ), absolvent Střední pedagogické školy v Litomyšli a pražské Konzervatoře J. Ježka - obory zpěv (u prof. Pařízkové) a textař-scenárista (u pana Z. Borovce). V Praze také Jiří Bílý trvale žije a tvoří.